• MAİL :

    info@selkotarim.com

  • BİZİ ARAYIN :

    0 226 220 00 00

HAKKIMIZDA

image

Hakkımızda

SELKO TARIM

Kurucumuz SELKO TARIM 1978 ve 2015 yılları arasında tarım ve köy işleri bakanlığında fiili olarak 35 yıl bitki koruma ve fidan sertifikasyon bölümlerinde çalışmıştır 2015 yılında SELKO TARIM tarafından kurumsal bir çatı altında kurulmuştur.

Kuruluş amacımız 39 yıllık tarım ve ziraat geçmişini bu süre zarfında ki bilgi, birikim ve tecrübelerini sürekli kendini yenileyerek ve yenilikleri takip ederek kaliteli ve doğru fidanları üretip değerli çiftçimize sunmaktır. 

Firmamız farklı cinslerde aşılı CEVİZ, BADEM, ZEYTİN, İNCİR, VE MEYVE FİDANLARI yetiştirmektedir. Her geçen yıl üretim kapasitemizi ve kalitemizi artırarak, hızla büyümekteyiz.

Sertifikalı, hastalıksız kaliteli fidan satışı temel ilkemizdir. Her müşterimizin bahçesini, bahçe kurulumundan itibaren 3 yıl takip ediyoruz. 24 saat telefonla destek hattımız, yıl içinde bahçe ziyaretlerimiz ile sattığımız her fidanın, kurulumunu yaptığımız her bahçenin arkasında duruyoruz. Sattığımız her fidanın sorumluluğunu taşıyarak ismimizin arkasında duruyoruz.

Fidanlarımız tarım ve köy isleri bakanlığından sertifikalı ve devlet destekli olup üretimimizi Aydın’da sürdürmekteyiz.

SELKO TARIM olarak üretimimizi modern tarım ekipmanları ziraat mühendisleri ve SELKO TARIM kontrolünde yapmakta ve firma olarak çiftçimize danışmanlık ve bahçe tesisinde gerekli destegi vermekteyiz.

SELKO TARIM  TÜRKİYE’NİN HERYERİNE KEŞİF, DANIŞMANLIK, BAHÇE KURULUM, ZİRAİ MÜCADELE VE SATIŞ HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

 

 

HizmetlerimizBize Ulaşın